Біткойн Bulls Eye 60 тис. дол., коли Bittensor (TAO) зростає на 11% щодня: спостереження за ринком

Бики біткойнів прагнуть підштовхнути ціну до 60 тисяч доларів, оскільки деякі альткоїни демонструють вражаючі прибутки.

Протягом останніх 24 годин весь ринок криптовалют відновився. Його капіталізація зросла на 1,8%, і на даний момент становить близько 2,25 трильйона доларів.

Це сталося на фоні нової впевненості покупців біткойнів, які зараз прагнуть підняти ціну до 60 тисяч доларів. Багато альткойнів з великою капіталізацією дають неоднозначні сигнали, але деякі трендові монети демонструють вражаючі прибутки.

Давай подивимось.

Ціна біткойна піднімається до 60 тисяч доларів

Протягом останніх кількох днів на графіках знову з’явилися бики, піднявши ціну біткойна до 59 тисяч доларів і, здається, готуючи поштовх до бажаного рівня в 60 тисяч доларів.

Як видно на графіку, покупці змогли подолати опір біля 58 200 доларів, підштовхнувши криптовалюту до внутрішньоденного максимуму в 59 450 доларів.

Варто зазначити, що за останні кілька годин ціна змінила курс і тепер прямує до повторного тестування вищезгаданого опору. Позитивна реакція в цій області може задати тон для поштовху до $60K.

Тим не менш, волатильність ринку значно зменшилася, що призвело до значно меншої ліквідації позицій деривативів. За даними CoinGlass, зараз вони становлять близько 103 мільйонів доларів. Цілком природно, що на біткойн припадає близько 30% цього, причому 63% від загальної кількості ліквідацій є короткими продавцями.

Альткойни дають змішані сигнали

Альткойни з 20 найкращих криптовалют за загальною ринковою капіталізацією дають неоднозначні сигнали. Деякі з них не змогли скористатися цим останнім підйомом.

Наприклад, DOGE торгується зі збитком 2%, як і MATIC, NEAR, BCH і UNI. Ethereum зміг утриматися вище 3 тисяч доларів, але за день він впав на 0,8%.

cryptocurrency_heatmap_1007241

Ця невизначеність також відображається на загальних настроях ринку. Згідно з популярним Fear and Greed Index, останній зараз у страху, хоча й трохи краще, ніж учора.

Звичайно, це стосується не всіх альткойнів.

За останні 24 години TAO Bittensor різко зріс, збільшившись на цілих 11% і став найефективнішим на сьогодні.

На іншому кінці спектру найбільше втратила криптовалюта Ethereum Name Service (ENS), яка впала на 7,1%.

Джерело: www.cryptopotato.com