Великий крок до криптографії банку: дочірня компанія Standard Chartered прагне розширити позабіржові послуги

Повідомляється, що дочірня криптовалютна компанія Standard Chartered веде переговори про придбання частини бізнесу з криптовалютними активами, який підтримує менеджер хедж-фонду мільярдера.

Криптопідрозділ інвестиційного банку Zodia Markets Ltd. обговорює придбання частини Elwood Capital Management Ltd.

Фірму підтримує мільярдер-менеджер хедж-фонду Алан Говард, і очікується, що угода буде завершена цього місяця, згідно зі звітом Bloomberg від 9 липня з посиланням на людей, знайомих з цим питанням.

Elwood Capital пропонує послуги позабіржової (OTC) криптовалютної торгівлі та розрахунків.

Великі банківські придбання криптовалют

Цей крок буде стратегічним для Zodia Markets, оскільки він надасть їй ліцензії як постачальника послуг віртуальних активів та інвестиційного бізнесу на Джерсі та підтримає перехід до позабіржових розрахункових послуг.

У червні CryptoPotato повідомила, що Standard Chartered готується запустити відділ торгівлі BTC і ETH у Лондоні.

Elwood Capital є частиною Elwood Technologies, яку заснував Алан Говард у 2018 році. Вона залучила 70 мільйонів доларів від інвесторів, у тому числі від Goldman Sachs Group.

Менеджер хедж-фонду-мільярдер інвестував у криптовалютні компанії, виставлені на продаж у січні, з планами реінвестувати будь-які доходи у свою фірму Brevan Howard Digital.

Zodia Markets була заснована компанією Standard Chartered у 2021 році як спільне підприємство між її структурою венчурного капіталу та гонконзькою BC Technology Group.

Криптобіржа Zodia була запущена в середині 2022 року, коли галузь входила в ведмежий ринок і припинила свої послуги на початку 2024 року, а генеральний директор Усман Ахмад послався на відсутність попиту.

Основна мета фірми зараз полягає в тому, щоб «використовувати свої відносини зі Standard Chartered, щоб пропонувати високошвидкісні оптові транскордонні розрахункові послуги між фіатними валютами та стейблкоїнами», — сказав він Bloomberg.

Позабіржові розрахункові операції зараз обробляють від 50 до 60 мільйонів доларів щоденних обсягів торгів, додав він.

SC Bullish на криптовалюті

Раніше цього року в блозі Standard Chartered говорилося, що криптовалюти, особливо стейблкоїни, є невід’ємною частиною фінансового майбутнього.

«Standard Chartered розглядає цифрові активи як важливу та постійну частину майбутнього фінансових послуг і визнає потенціал стейблкойнів».

У квітні аналітик і керівник відділу досліджень цифрових активів банку Джефф Кендрік заявив, що біткойн буде зростати протягом 2024 року, потенційно досягнувши прогнозованої ціни в 150 000 доларів.

Проте актив має тенденцію до зниження з моменту свого історичного максимуму в березні, виправивши 26% від цього рівня минулого тижня.

Джерело: www.cryptopotato.com