Прогноз ціни біткойна (BTC) на кінець 2024 року від Ентоні Скарамуччі

Ось чому BTC може досягти позначки в 100 000 доларів у наступні місяці.

  • Падіння ціни біткойна під впливом таких факторів, як погашення Mt. Gox, розглядається як тимчасове, з прогнозами зростання до 100 000 доларів через сильні фундаментальні показники.
  • Індекс страху та жадібності BTC, що переходить на територію «страху», свідчить про потенційну можливість покупки та можливий відскок ціни.

Що може сприяти зростанню цін BTC?

Останні 30 днів були досить невтішними для основної криптовалюти, ціна якої впала приблизно на 15%. Найзначніша корекція відбулася наприкінці минулого тижня, коли BTC впав нижче 54 000 доларів вперше з лютого.

Однак за останні кілька днів актив відновив частину втрат і наразі торгується приблизно на рівні 58 800 доларів США (дані CoinGecko). Численні аналітики та учасники галузі залишилися байдужими до останнього падіння, припускаючи, що нове підвищення може бути не за горами.

Одним із оптимістів є Ентоні Скарамуччі – колишній чиновник Білого дому та твердий прихильник біткоіну. Він стверджував, що відступ активу став результатом збільшення тиску продажів після того, як тепер неіснуюча криптобіржа Mt. Gox почала виплачувати мільярди доларів своїм кредиторам.

Рішення уряду Німеччини розвантажити BTC на суму кілька сотень мільйонів і халвінг, який стався в квітні цього року, також були описані як можливі причини обвалу цін:

«Кожного разу, коли у вас відбувається халвінг, деякі майнери змушені продавати трохи біткойнів, щоб зберегти свої доходи, що створює тимчасовий тиск на BTC».

Однак Скарамуччі вірить у довгострокові основи активу, встановлюючи прогноз ціни в 100 000 доларів США, який має бути досягнутий до кінця поточного року.

Він зазначив, що сумно відома криптовалютна біржа FTX планує виплатити мільярди доларів своїм постраждалим інвесторам. Скарамуччі вважає, що від 40% до 50% цих людей підуть на перемогу BTC, отримавши свої суми на основі своєї лояльності до галузі.

Масове накопичення біткойнів залишить на ринку менше активів, що призведе до їх дефіциту (якщо попит зросте або збереже поточний рівень). Це також може відображати позитивні настрої ринку, викликаючи додатковий інтерес серед учасників і залучаючи ще більше інвесторів.

Час для відновлення?

Індекс страху та жадібності біткойна, який вимірює поточні настрої інвесторів, також може вказувати на те, що ціна активу готується до зростання.

Метрика нещодавно вийшла на територію «страху», що зазвичай інтерпретується як потенційна «можливість покупки». Коли індекс падає настільки низько, це може свідчити про те, що ринок перепроданий, тоді як ціна може досягти свого локального дна.

Зрештою, Оракул з Омахи – Уоррен Баффет – якось сказав, що люди повинні боятися, коли інші жадібні» і навпаки.

Джерело: www.cryptopotato.com