Аналіз цін на біткойн: BTC має відновити цей рівень, щоб відновити зростання

Нещодавня цінова динаміка біткойна поширила страх на весь крипторинок, оскільки учасники стурбовані тим, що бичачий ринок може закінчитися.

Тим не менш, все може змінитися дуже швидко в криптопросторі, і все ще існує ймовірність відновлення.

Технічний аналіз

Від TradingRage

Щоденний графік

На денному таймфреймі ціна досягала нижчих максимумів і мінімумів після того, як опустилася нижче 70 тис. доларів США, демонструючи явну ведмежу тенденцію.

Минулого тижня ринок навіть опустився нижче ключового рівня в 60 тисяч доларів і 200-денної ковзної середньої, яка знаходиться біля позначки в 58 тисяч доларів.

Тим часом рівень підтримки в 57 тисяч доларів утримав ціну, запобігаючи її подальшому падінню. Отже, якщо ціна зможе швидко піднятися вище 200-денної ковзної середньої, це нещодавнє зниження можна вважати пасткою для ведмедів, і можна очікувати підвищення.

4-годинний графік

Цінова дія була явно ведмежою на 4-годинному таймфреймі, коли ринок створив лінію ведмежого тренду, яка все ще залишається незмінною. Однак, оскільки нещодавно відскочили від 54 тисяч доларів, рівень у 57 тисяч доларів наразі перевіряється.

Якщо ціна перевищить 57 тис. доларів США в бік зростання, можна очікувати зростання до ведмежої лінії тренду в короткостроковій перспективі. Тим не менш, загальне упередження залишається ведмежим, поки BTC торгується нижче цієї лінії тренду.

Аналіз ланцюга

Від TradingRage

Біткойн-обмінний резерв

Зважаючи на недавній спад цін на біткойн, багато хто міг би припустити, що інвестори втратили надію на продовження зростання криптовалютного ринку. Однак це може бути не для всіх власників BTC.

На цій діаграмі представлено показник резерву обміну біткойнів, який вимірює кількість BTC, що зберігається в гаманцях обміну. Як правило, підвищення вказує на розподіл, тоді як зниження пов’язане з поведінкою накопичення.

Як очевидно, під час останньої фази недавнього падіння цін валютні запаси зросли.

Тим не менш, останніми днями показник стрімко впав, що вказує на те, що деякі інвестори бачать цю ціну як можливість для покупки та купують і знімають монети з бірж. Якщо ця тенденція збережеться, рівняння попиту та пропозиції може змінитися на користь бичачого руху, і корекція може незабаром закінчитися.

Джерело: www.cryptopotato.com