KuCoin запроваджує податок у розмірі 7,5% на комісії для нігерійських користувачів

Оголошення KuCoin було зроблено приблизно через чотири місяці після того, як уряд Нігерії висунув звинувачення в ухиленні від сплати податків проти Binance.

Провідна криптовалютна біржа KuCoin запровадила податок у розмірі 7,5% комісії за транзакції для всіх угод, здійснених на платформі, для своїх нігерійських користувачів.

Згідно з офіційним повідомленням, KuCoin почне стягувати податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 7,5% з комісій за транзакції з 8 липня, щоб узгодити останні нормативні зміни. Це оновлення стосується всіх користувачів, зареєстрованих у Нігерії, з даними Know Your Customer.

KuCoin обкладає податками нігерійських користувачів

Щоб уникнути непорозумінь щодо останньої розробки, KuCoin пояснив, що ПДВ застосовується до комісії за транзакцію в кожній угоді, а не до суми транзакції. Наприклад, транзакція в 1000 Tether (USDT) стягуватиме комісію в 1 USDT і 0,075 USDT податку, що становить 7,5% від комісії. Таким чином, чиста сума транзакції становитиме 998,925 USDT.

Оголошення KuCoin з’явилося приблизно через чотири місяці після того, як уряд Нігерії висунув звинувачення в ухиленні від сплати податків проти Binance, найбільшої у світі криптобіржі. У березні Федеральна податкова служба (FIRS) Нігерії притягнула Binance до суду за чотирма пунктами звинувачень в ухиленні від сплати податків, відмиванні грошей і фінансуванні тероризму.

Згідно з позовом FIRS, Binance не змогла вирахувати ПДВ з нігерійських криптотрейдерів на своїй платформі, не змогла зареєструватися та сплатити податки, отримані від надання своїх послуг, допомагала та підбурювала користувачів до нехтування своїми податками та утримувалася від виставлення рахунків-фактур з ПДВ користувачам, щоб забезпечити належне податкові платежі.

Тим часом останнє оновлення KuCoin викликає припущення щодо майбутньої долі нігерійських користувачів криптовалюти. Біржа та Binance вже призупинили однорангові послуги для нігерійської найри, і інші біржі обов’язково наслідують їхній приклад, активувавши податки для всіх угод.

Джерело: www.cryptopotato.com