Гарні новини? Збитки від хакерів і шахрайства зменшилися на 20% у 2024 році

DeFi залишався основним місцем для експлойтів у травні, тоді як CeFi залишався недоторканим.

Згідно з останніми даними Immunefi, збитки від хакерських атак і зловживань з початку 2024 року становлять понад 473 мільйони доларів через 108 інцидентів. Це означає зниження на 20% порівняно з тим самим періодом 2023 року, коли втрати склали понад 595 мільйонів доларів.

У травні 2024 року жертви хакерів і шахрайства втратили 52,4 мільйона доларів через 21 інцидент, що на 12% менше, ніж у травні 2023 року (майже 60 мільйонів доларів), і на 28% менше за місяць.

У звіті платформи винагород за помилки в криптовалюті зазначено, що більшість збитків у травні були від двох проектів: Gala Games, проекту криптоігор, який втратив 21 мільйон доларів, і SonneFinance, протоколу децентралізованого кредитування, який втратив 20 мільйонів доларів.

У той же період децентралізовані фінанси (DeFi) були основною мішенню для експлойтів, тоді як його централізовані аналоги, CeFis, не зазнавали серйозних атак.

Immunefi заявив, що хакерські атаки були основною причиною збитків порівняно з шахрайством. Загалом 50,6 мільйонів доларів було втрачено через хакерські атаки через 14 інцидентів. Сім випадків шахрайства в травні призвели до збитків на 1,75 мільйона доларів.

Крім того, Ethereum і BNB Chains були найбільш цільовими мережами в травні 2024 року, що становить 62% від загальних втрат у цільових мережах.

Ethereum зазнав найбільшої кількості атак: дев’ять інцидентів спричинили 43% загальних втрат у цільових мережах. Наступною була BNB Chain, яка зафіксувала чотири інциденти, що становить 19% від загальної кількості.

Тим часом Base, Arbitrum, Solana, TON, Blast, Fantom, Optimism і Polygon мали по 1 інциденту, на кожен з яких припадало 4,8% від загальної кількості.

Джерело: www.cryptopotato.com