Більше деталей про виплати біткойнів Mt. Gox: що далі?

Початок розповсюдження Mt Gox стався, коли BTC намагається втриматися вище 54 000 доларів США після падіння приблизно на 5% за останні 24 години.

Неіснуюча криптовалютна біржа Mt Gox нарешті почала виплачувати кредиторам через десять років після того, як подала заяву про банкрутство.

Згідно з повідомленням піклувальника реабілітації Mt Gox, неіснуюча нерухомість розподілила платежі в біткойнах (BTC) і Bitcoin Cash (BCH) деяким кредиторам 5 липня через призначені криптовалютні біржі, пов’язані з планом погашення.

Mt Gox починає виплати

Довірена особа Mt Gox продовжуватиме виплачувати кошти іншим кредиторам, якщо будуть виконані певні умови, включаючи підтвердження дійсності зареєстрованих облікових записів, завершення обговорень із визначеними криптовалютними біржами та підтвердження того, що погашення можна здійснювати безпечно.

Керуючий реабілітацією попросив кредиторів, які мають право, залишитися терплячими, поки проблеми будуть вирішені. Маєток має намір завершити виплати до 31 жовтня.

Початок розповсюдження Mt Gox стався, коли BTC намагається втриматися вище 54 000 доларів США після падіння приблизно на 5% за останні 24 години. З іншого боку, BCH знизився на 12% за той самий проміжок часу і коливався біля 300 доларів на момент написання статті.

Протягом останніх кількох тижнів висловлювалися побоювання, що тиск продажів з боку дистрибуції Mt Gox спровокує серйозну корекцію BTC. Незважаючи на те, що експерти з мережевої мережі вважають, що рух BTC неіснуючої нерухомості не викликає тривоги та не спричинить негайного тиску продажів на криптовалюту, графіки біткойнів стверджують інше.

Чи може біткойн падати далі?

Раніше в п’ятницю біткойни ненадовго впали нижче 54 000 доларів, оскільки маєток Mt Gox перевів біткойни на 2,7 мільярда доларів на нову адресу, готуючись до виплат. Подібний крок спостерігався в травні, коли BTC впав на 4% з $70 000 після того, як Mt Gox перемістила свої біткоіни.

Оскільки погашення тривають, біткойн ризикує впасти до 50 000 доларів, а кредитори Mt Gox потенційно можуть продати свої активи, як тільки вони будуть отримані. Це потенційне падіння також може бути прискорене продовженням продажу BTC урядом Німеччини, який за останні 15 днів вивантажив приблизно 9641 BTC на суму понад 539 мільйонів доларів. Криптогаманець, пов’язаний з урядом, все ще містить близько 40 000 BTC.

Оскільки BTC постійно рухається на південь, ліквідації на крипторинку перевищили 660 мільйонів доларів і, швидше за все, збільшаться найближчими днями. Незважаючи на це, аналітики наполягають на тому, що провідний криптоактив очікує чергове зростання, оскільки ринок все ще перебуває в сезоні зростання.

Джерело: www.cryptopotato.com