Аналіз цін Polkadot: DOT зростає на 13% щотижня, але чи справді найгірше позаду?

Polkadot підскочив до вирішального регіону опору, позначеного верхньою межею багатомісячного клина та порогом у 6,4 долара.

Ця область, ймовірно, заповнена значною пропозицією, що потенційно може зупинити висхідний імпульс у короткостроковій перспективі та призвести до тимчасової фази бічної консолідації.

Технічний аналіз

Від Шаян

Щоденний графік

Детальний аналіз денного графіка Polkadot показує значний сплеск ціни від ключової підтримки в $5,5, ймовірно, через агресивні довгі позиції на постійних ринках.

Це підвищення підштовхнуло ціну до значного регіону опору, де успішний прорив може призвести до помітної зміни настроїв ринку. Цей опір включає верхню межу багатомісячного клина на рівні 6,49 долара та область статичного опору на рівні 6,4 долара.

Ця область, яка раніше була значною зоною попиту, тепер діє як суттєвий бар’єр, імовірно, чинячи помітний тиск збуту, коли ціна наближається до неї знизу. Як результат, можливий тимчасовий період бічної консолідації в короткостроковій перспективі, перш ніж ціна почне свій наступний значний рух.

4-годинний графік

4-годинний графік надає додаткову інформацію про цінову дію Polkadot. Знайшовши підтримку біля порогу в 5,5 доларів США, криптовалюта почала сильний висхідний тренд, утворюючи вищі максимуми та вищі мінімуми, що вказує на позитивні настрої в цей період. Цей рух встановив бичачу висхідну лінію тренду, підтримуючи нещодавнє зростання.

Проте зараз ціна досягла критичного діапазону, обмеженого опором її попереднього значного коливання на рівні 6,42 долара та динамічної висхідної лінії тренду.

Прорив із цього діапазону неминучий і прояснить напрямок наступної головної тенденції. Якщо ціна зіткнеться з ведмежим відхиленням і порушить висхідний тренд, ймовірно, настане фаза консолідації в ціновому діапазоні $6,4-$5,5.

Аналіз настроїв

Від Шаян

Нещодавно на Polkadot зріс попит, що призвело до значного зростання до його попереднього значного коливання в 6,4 долара. Розуміння ключових рушійних сил цього піднесення буде вирішальним для визначення того, чи збережеться поточний висхідний тренд у середньостроковій перспективі.

Супровідна діаграма ілюструє ціну Polkadot, а також показники Open Interest (OI) і Funding Rate. Нещодавнє пожвавлення і невеликий висхідний тренд були на короткий час зумовлені помірним зростанням купівельної активності на постійних ринках, про що свідчить незначне підвищення показника OI та позитивні ставки фінансування.

Однак, щоб ціна вийшла на стійкий і стійкий бичачий тренд, необхідне значне підвищення OI і ставок фінансування, подібно до умов, які спостерігалися в березні 2024 року. Поточний бичачий імпульс ще недостатній, і ринок вимагає більше купівельна активність на ф’ючерсному ринку для підтримки та посилення висхідного тренду.

Джерело: www.cryptopotato.com