Чи зміняться ринки після завершення терміну дії опціонів на криптовалюту на 2,2 мільярда доларів?

Знову настав день закінчення терміну дії опціонів на криптовалюти, і цієї п’ятниці закінчиться термін дії контрактів на суму понад 2 мільярди доларів.

Термін дії опціонних контрактів на криптовалюту з умовною вартістю близько 2,25 мільярда доларів США закінчується 7 червня. Серед них приблизно 18 000 опціонних контрактів на біткойн, умовна вартість яких становить 1,25 мільярда доларів.

Сьогоднішня подія закінчення терміну дії опціонів на криптовалюту є набагато меншою, ніж закінчення контракту наприкінці місяця минулого тижня, тому вплив на спотові ринки, ймовірно, буде мінімальним.

Термін дії опціонів Bitcoin

Сьогоднішня партія біткойн-контрактів має співвідношення пут/колл 0,67, причому термін дії довгих контрактів становить приблизно на третину більше, ніж коротких. Крім того, максимальна точка болю, або ціна, за якою буде зроблено більшість втрат, становить 70 000 доларів США. Наразі це трохи нижче спотових цін, які на момент написання статті становлять трохи більше 71 000 доларів.

За даними Deribit, існує майже мільярд доларів відкритого інтересу (OI) за ціною страйку в 75 000 доларів. OI відноситься до кількості або вартості відкритих контрактів, за якими ще належить розрахуватися. Торговці деривативами, що оптимізують зростання, також націлюються на ціни страйку в 80 000 і 100 000 доларів США, а OI – на 890 мільйонів доларів і 969 мільйонів доларів відповідно.

Оскільки Банк Канади та Європейський центральний банк ініціюють зниження процентних ставок на цьому тижні, а ринок працює краще завдяки BTC і ETH ETF, існує «більш оптимістична атмосфера на ринку, оскільки макроси та новини значно розходяться», — прокоментував постачальник інструментів для криптовалютних деривативів. Живі греки.

Він додав, що основний термін біткойна передбачає волатильність близько 50%, а Ethereum — близько 55%, «обидва вони впали до розумного рівня». IV – це міра майбутньої очікуваної волатильності, отримана від контрактів, термін дії яких закінчується.

Термін дії опціонів Ethereum

На додаток до контрактів BTC, термін дії яких закінчується сьогодні, є 260 000 опціонів на Ethereum умовною вартістю 1 мільярд доларів США, термін дії яких закінчується. Вони мають співвідношення пут/колл 0,64 і максимальну точку болю в 3650 доларів, що трохи нижче поточної спотової ціни в 3820 доларів.

Греки в прямому ефірі помітили, що цього місяця волатильність ринку біткойнів буде тісно пов’язана з макроновиною про рішення ФРС щодо процентної ставки, тоді як Ethereum буде залежати від новин про схвалення ETF.

На момент написання статті капіталізація крипто-ринку залишилася на рівні 2,78 трильйона доларів, але за останні сім днів вона зросла на 4%. За останні 24 години більшість цифрових активів змінилася дуже мало.