Trezor розширив свою лінійку продуктів, покращивши безпеку та зручність використання.
14 червня виробник криптографічних гаманців Trezor представив три нові продукти. Вони призначені для сприяння самостійному зберіганню цифрових активів особами.
Перший — апаратний гаманець Trezor Safe 5, який дозволяє користувачам безпечно зберігати, керувати, робити ставки та використовувати тисячі різних криптовалют за допомогою настільних і мобільних додатків Trezor.
Ключові особливості цієї пропозиції включають більший кольоровий сенсорний екран із тактильним зворотним зв’язком, новий чіп із захищеним елементом для захисту конфіденційних даних і криптографічних операцій, а також процес резервного копіювання з 20 слів.
Другий продукт — це лише біткойн-версія їхнього апаратного гаманця, а третій — це служба адаптації «Trezor Expert».
Як випливає з назви, варіант версії лише для біткойнів видаляє не-біткойн-функції та код і зосереджується виключно на роботі лише з біткойнами. Надалі компанія пропонуватиме необмежену кількість біткойн-гаманців Trezor Safe 3 і Trezor Safe 5, доступних для загального продажу.
У той же час Trezor Expert — це персоналізована індивідуальна служба навчання, яка забезпечує онлайн-сеанси для користувачів, які потребують додаткової допомоги від спеціалізованих спеціалістів Trezor Expert. Кінцевою метою є забезпечення належного та безпечного налаштування гаманця користувача.
Примітно, що пристрої Trezor використовують код з відкритим кодом, який дозволяє спільноті перевіряти та виявляти помилки та вразливості. Однак така відкритість потенційно може спростити злам викрадених пристроїв. Пам’ятаючи про це, Trezor Safe 5 має сертифікат EAL 6+ і пройшов ретельне тестування, щоб підтвердити його здатність протистояти складним атакам.
Крім того, очікується, що покращений процес резервного копіювання дозволить користувачам оновити стандартну одноразову резервну копію до резервної копії з кількома файлами за допомогою обміну секретами Шаміра. По суті, це працює шляхом поділу головного закритого ключа на кілька унікальних спільних ресурсів.
У цьому випадку користувачі вирішують, скільки спільних ресурсів створити і скільки потрібно для відновлення гаманця. Така система забезпечує доступ до гаманця навіть у разі втрати деяких акцій.
Джерело: www.cryptopotato.com